Далівці взяли участь в Міжнародній науково-богословській конференції

Завідуювач кафедри релігієзнавства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Володимир Ісаєв виступив з доповіддю на Міжнародній науково-богословській конференції «Православ`я і сучасність: досвід зустрічі», присвяченої 100-річчю Київського релігіозно-філососфського суспільства та збірки «Віхи».

Конференція відбулася у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі з благословення Блаженійшого митрополита Київського і всієї України Володимира. На її відкритті Володимир Данилович зачитав вітальні слова від імені митрополита Луганського й Алчевського Іоанникія. Завідувач кафедри релігієзнавства Далівського університету також виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Сакральна педагогіка в православній традиції хрістоцентрізму». Подальші три дні учасники конференції присвятили обговоренню широкого спектру наукових і богословських проблем на численних секціях і круглих столах. Всього на міжнародній науково-богословській конференції прозвучало більше 50 доповідей, представлених богословами та філософами України, Росії, Греції, Франції.