Print

Далівці – за чистий Луганськ!

 

 У рамках загальноміського місячника з благоустрою території понад двох тисяч студентів і близько півтисячі викладачів та співробітників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели благоустрій прилеглих територій.

Роботу з облагороджування території далівці почали о 9 годині ранку з прибирання кількох об’єктів: парків «Дружба» (вул. Ватутіна) і «Університетський» (вул. Будьонного), а також понад двадцяти будівель, які входять в структуру університету (навчальні корпуси, гуртожитки, бібліотека, Коледж і т.д.). Основна робота, проведена з впорядковування території парків, – зріз сухостою, прибирання залишків опалого листя, очищення території від побутового сміття, що накопичилося за зиму. На території алеї пам’яті жертвам трагедії на Чорнобильській АЕС парку «Університетський» студенти та викладачі висадили саджанці дерев. Перед корпусами і гуртожитками університету далівці упорядковували зелені насадження: підрізали, , обкопувати, за необхідності висаджували нові.

Багато студентів і викладачів структурних підрозділів після приведення в порядок прилеглої території корпусів Далівського університету вирішили зробити більш затишним і внутрішній простір корпусів: наприклад, озеленити кімнатними рослинами холи та аудиторії, позбавитися від макулатури і т.д. Квітневий місячник благоустрою далівці провели дуже активно. Це вже не перший захід з благоустрою навколишнього середовища: щотижня закріплені структурні підрозділи упорядковували різні частини території університету.