Далівці за здоровий спосіб життя

Студенти факультету менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у забігові «За здоровий спосіб життя». Акція була організована за ініціативою студентської ради факультету та присвячена Всесвітньому дню здоров’я.

До забігу долучилися 30 студентів перших-четвертих курсів та викладачі кафедр менеджменту та економічної безпеки, менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності та кафедри адміністрування. Безпосередню участь у спортивному заході взяв і декан факультету доктор економічних наук, професор Віталій Даніч, який своїм прикладом продемонстрував молоді важливу роль спорту в житті кожного.

У результаті спортивного змагання визначили трьох переможців. Першим до фінішу дістався першокурсник Ігор Ковальов, студент четвертого курсу Дмитро Сидоров виборов друге місце, а Руслан Васюра відповідно посів третє. Переможці були відзначені почесними грамотами та призами.

Підготувала: Ірина Лебедь