Далівці зайняли перші місця в номінації фанкаеробіка

У Луганську пройшли змагання відкритого кубку України зі спортивної аеробіки й фітнесу. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля представляли дві команди в номінації фанкаеробіка. У підсумку змагань далівці зайняли перше й п’яте місця. У змаганнях брали участь команди із тринадцяти областей України. Далівський університет представили 14 студентів у номінації фанкаеробіка. До складу команди-переможниці входять шість студентів, які присвятили цьому спорту не менш двох років. Друга команда уперше брала участь у змаганнях такого рівня. Раніше вони були в місті Запоріжжя, де посіли друге місце. Тренує спортсменів викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту з аеробіки Олена Капустіна. От як вона прокоментувала перемогу на кубку: «Ми довго йшли до цього результату. Не можу не відзначити завзятість і цілеспрямованість своїх спортсменів, які йдуть до своїх цілей не дивлячись ні на що». У спортсменів-далівців величезні плани. Незабаром вони поїдуть на збори в Карпати й два тижні будуть готуватися до універсіади. А в травні збираються гідно представити Східноукраїнський національний університет імені В.Даля на універсіаді й зайняли призові місця в місті Запоріжжя.