Далівці зайняли призові місця на Кубку України з фанк-аеробіки

Основний склад команди з аеробіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля посів третє місце на Кубку України зі спортивної гімнастики. А юніори на цих змаганнях виграли срібло.

Змагання проходили в місті Красноармійську і зібрали понад 500 команд-учасників, які представляли всі області України. Від СНУ ім. В. Даля в номінації спортивна фанк-аеробіка виступали три збірних команди: основний склад, другий склад і юніори. За результатами півфіналу з 15 команд України у фінал вийшли сім команд, у тому числі дві з них – від Далівського університету, що представляли Луганщину.

Участь у Кубку України є важливим для спортсменів, оскільки на цих змаганнях заробляються ті бали і виконуються ті нормативи, завдяки яким отримують звання. І далівці показали високий рівень, зайняв два призових місця.

«На ці змагання ми приїхали з абсолютно новою програмою. Для нас це було свого роду відкриття сезону, – розповіла викладач кафедри фізичного виховання Дар’я Литвинова. – Фанк-аеробіка виділяється від решти спортивної гімнастики різноплановістю танцювальних елементів, що дає більше творчості в роботі над композицією спортивного танцю».

Підготувала: Наталія Вергуненко