Далівці замислювалися про природу та солодке студентське життя – в університеті відбулася виставка квітів до Дня міста

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся конкурс квіткових композицій, в якому традиційно взяли участь студенти-першокурсники.

Кожен з факультетів представив квіткові композиції, в яких за допомогою квітів та інших природних (і не тільки) матеріалів, представили своє бачення світу, свята дня міста і навіть власної спеціальності. Серед квіткових робіт журі оберуть найкращі, які будуть представляти Далівський університет на міській виставці квітів, яка відбудеться завтра.

«Університетський конкурс квітів став для Далівського університету традиційним: ми проводимо його вже вісім років. З кожним роком він дозволяє нам побачити, як розвиваються та формуються творчі здібності студентів. Щоразу дивує новизна думки молоді», – розповіла проректор з науково-педагогічної роботи професор Галина Щедрова.

Також вона висловила всім факультетам, групам і студентам подяку від імені ректора СНУ і. В. Даля за виявлену творчість і креативність ідей. Самі далівці цього року представили на суд комісії не тільки квіткові композиції. Студенти спеціальності «Психологія» продемонстрували красу, витривалість і відважність богині Психеї у вигляді «живої статуї». Як зізналися студенти груп ФО-101 і 102, на роль богині обирали найкрасивішу одногрупницю шляхом голосування.

Всіх присутніх радувала музика Вівальді «Пори року», відповідно до назви однієї з композицій: декоративний фонтан обрамляли троянди. Золота троянда символізувала осінь, зелене листя гілок – літо, жовті та червоні квіти – весну.

«А взимку нічого немає, тому зиму нічого не символізує», – пояснили брак однієї пори року студенти групи ФФ – 401. Варто відзначити, що ця композиція є претендентом на перемогу і може поїхати на міську виставку квітів.

Студенти-фінансисти представили композицію у вигляді торта, з якого вирізаний шматочок. «Цей торт символізує солодку студентське життя, яка нас чекає», – розповіли представники групи ФН-501.

Варто відзначити, що для Луганська Далівський університет підготував сюрприз, який луганчани зможуть побачити завтра на естакаді на виставці квітів.

Підготувала: Тетяна Вауліна