Далівці завітали до обласного будинку дитини

У Міжнародний день захисту дітей та День батьків колектив викладачів, співробітників кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля (завідувач кафедри професор Юлія Бохонкова), студенти спеціальності «Психологія» відвідали обласний будинок дитини.

Свято стало гарним приводом для подарунків, які було передано дітям. Угода про співробітництво двох установ здійснюється вже понад 15 років. Гості свята стали учасниками чарівного концерту та шоу мильних кульок, яке малечі подарувало обласне управління юстиції.

Велика шана головному лікарю цього закладу – герою України Катерині Донцовій. Треба пам’ятати, що це не тільки чарівне світо, але й нагадування дорослим про необхідність захищати права дітей, щоб діти були здоровими та щасливими. А для майбутніх психологів це ще й етап професіоналізації.

Діти – це безмежна щирість і відвертість. Їхнє майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони мають жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!