Далівці здобули перемогу в фінальному пітчингу інноваційних проєктів

Команда «Інноваційна молодь» у складі деканесси Факультету гуманітарних та соціальних наук СНУ ім. В. Даля Альони Федорової, студентів Анастасії Карпенко (СР-19д) та Максима Лєбєдя (ПС-19д), Олександри Ганускової (СР-19д), Андрія Захарченка (ЖУР-18д) презентувала новий проєкт на фінальному пітчингу інноваційних проєктів «Банк Молодіжних інновацій – Youth Innovations Bank», що відбувся у Святогірську (Донецька область).

Партнерами команди виступили Центр розвитку кар’єри та підтримки підприємництва СНУ ім. В. Даля, консультативно-дорадчий орган Молодіжна Рада, Луганський обласний молодіжний центр, Луганський міський центр зайнятості.

Захід було проведено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують агентства: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів, а саме Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

У перший день учасників заходу привітали Ольга Цуприкова, проєктна спеціалістка Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Дар’я Маркович, координаторка проєкту «Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank». Програму продовжив майстер-клас від експертки з фасилітації Юлії Павлової «Пітчинг: як взяти максимум із презентації проєкту», а також майстер-клас з ораторського мистецтва від Алі Швецової – ведучої програми УтроLive на Маріупольському телебаченні, засновниці проєкту «Місце сили».

Наступного дня двоє представників команди «Інноваційна молодь» презентували проєкт. Олександра Ганускова та Андрій Захарченко розповіли та продемонстрували основні аспекти Beta-версії профорієнтаційної гри «Special profession». Згідно з задумом, ця гра допоможе визначитися з професією, вдосконалити себе в ній, отримати можливості в набутті знань, які зможуть допомогти визначитися в майбутній професії. Цей додаток розширить світогляд та підвищить освітній рівень здобувачів вищої освіти для здійснення професійної діяльності.

Як підсумок заходу, усі учасники отримали сертифікати.

Наразі вже відомі результати реалізації проєкту. Його буде підтримано, зокрема фінансово,  згідно із запропонованим бюджетом.

Нагадаємо, що раніше команда «Інноваційна молодь» у повному складі теж брала участь у тренінгу в Святогірську, захищаючи цей проєкт на першому етапі. Цього разу наші новатори стали переможцями серед команд, що вийшли у фінал.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!