Далівці знайшли головний секрет Нового року

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на кожному факультеті далівці традиційно в передноворічний тиждень організували заходи різного масштабу й тематичного наповнення, присвячені Новому 2011 року. У новорічних концертах були народні хіти, сучасні пісні й танці. Номери супроводжувалися новорічними жартами.Одними з найцікавіших за сценарним задумом стали концерти філологічного факультету та факультету залізничного транспорту.

У виступі філологічного факультету Дід Мороз та дві Снігурки шукали, де відсвяткувати Новий рік і вибирали різні місця. Вони потрапляли то в жаркі країни, то на пісенні коцерти, і, нарешті, вони потрапили до університету імені В. Даля.

Факультет залізничного транспорту протягом усього вечора шукав секрет Новогу року. Клоуни-ведучі  між виступами намагалися розібратися, у чому все-таки полягає секрет Нового року, а їм інші герої заважали це робити. Лісовик із Бабою Ягою, порося, вампірши-феї зявлялися на шляху ведучих і намагалися допомогти знайти таємницю. Нарешті, вони знайшли секрет – святкувати Новий рік потрібно весело, з рідними і близькими, у дружній компанії.

Цими чудовими концертами факультети привітали всіх студентів СНУ ім. Даля з наступаючим новим роком.

Підготувала: Альона Ізваріна