Print

Далівці знайшли своїх Тетян

 

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у своє професійне свято успішно пройшли квест на території університету. 

Вперше далівці у Тетянин день – день покровительки всіх студентів провели ігровий квест в корпусах університету. У цьому заході взяли участь команди від кожного факультету. Перед учасниками було десять локацій: кожна база давала ключ до наступної. Далівці мали вирішувати математичні і логічні завдання, згадати історію університету та міста, використати свої вокальні, танцювальні та ораторські здібності, і звичайно, проявити кмітливість. Метою було знайти місцезнаходження Тетяни зі свого факультету.

Під час квесту команди згадували пісні нині відомого соліста Луганської обласної філармонії – Валерія Леонтьєва, шукали в натовпі студента з синіми шнурками, танцювали і співали в протигазах, вгадували переведений на іншу мову гімн «Гаудеамус», рахували кількість сходинок, що ведуть у конференц-залу університету і багато іншого. Конференц-зала головного аудиторного корпусу і стала останньою локацією команд.

Першими впоралися з усіма завданнями команда факультету масових комунікацій. Друге місце присудили команді факультету інноваційної економіки і кібернетики, третє – команді філософського факультету.

Підготувала Галина Щербак