Далівці зустрілися з потенційними роботодавцями

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля спільно з Луганським міським центром зайнятості провели традиційний щорічний Ярмарок вакансій «Молодий спеціаліст – 2012». Мета заходу – забезпечення права молоді на працю.

Зустріч проходила в холі головного аудиторного корпусу СНУ ім. В. Даля. В Ярмарку вакансій взяли участь близько 50 роботодавців міста та області.

«Ми є одним з найбільших університетів не тільки Луганщини, але й України. Я сподіваюся, що сьогоднішній зимовий день буде дуже спекотним: з одного боку, наші випускники зможуть отримати роботу, а з іншого – роботодавці оцінять наш рівень та запропонують саме те вільне робоче місце, яке готується для дипломованого випускника Далівського університету, – відкрив Ярмарок та привітав учасників проректор СНУ ім. В. Даля Павло Носко. – Я бажаю роботодавцям отримати найталановитіших випускників, а студентам – отримати квиток у життя».

Заступник директора Луганського міського центру зайнятості Андрій Таровик також привітав присутніх та побажав студентам успіхів: «Сьогодні ми проводимо наший черговий, вже дев’ятий, Ярмарок вакансій. Бажаю вам, щоб сьогодні ви знайшли свою майбутню роботу».

Метою проведення Ярмарку є знайомство студентів та випускників Далівського університету з роботодавцями Луганщини та вакансіями, які вони пропонують. На заході роботодавці презентували свої підприємства, обговорили з потенційними співробітниками їхні очікування щодо роботи та проблеми в працевлаштуванні, мали можливість запросити на співбесіду найкращих і найталановитіших далівців.

У свою чергу, студенти та випускники могли ознайомитися з вакансіями, вислухати вимоги та побажання потенційних роботодавців. Також далівцям запропонували свою допомогу фахівці Луганського міського  центру зайнятості: всі бажаючі мали можливість пройти сучасне профдіагностичне тестування, отримати рекомендації щодо техніки пошуку роботи та написання резюме.

Підготувала: Наталія Осичнюк