Далівців нагородили Почесними Орденами Української Федерації вчених

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася зустріч викладачів та студентів з членом Президіума НАН України доктором фізико-математичних наук, професором Володимиром Семиноженко. На зустрічі далівці були нагороджені Почесними Орденами Української Федерації вчених. „Ці нагороди ще раз підтверджують високий рівень наукових знань нашого викладацького та студентського колективу. Ми будемо і надалі всіляко заохочувати вчених нашого вузу, які тягнуться до високих наукових досягнень”, – відзначив проректор з наукової роботи професор Юрій Осенін. Орденом Української Федерації вчених нагороджена доктор економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки Вікторія Третяк. Студентка 5-го курсу кафедри залізничного транспорту Олена Ноженко нагороджена Орденом Української Федерації вчених за винаходження опалювально-вентиляційного апарату роторного типу та кондиціонерів двох типів.