Print

Далівців побільшало

 

У СНУ ім. В.Даля відбулася зустріч студентів, які вступили до Університету в 2017 році на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, та їхніх батьків з адміністрацією вишу і керівниками інститутів і факультетів.

З напутнім словом до присутніх звернулася ректор СНУ ім. В.Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян. Вона привітала юнаків та дівчат із вступом до престижного вищого навчального закладу, відомого своїм потужним викладацьким і науковим потенціалом як в Україні, так і за її межами, побажала новим студентам успіхів у навчанні.

Отримали настанову нові далівці і від проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, д.т.н., професора Олександра Рязанцева.

Усі мали змогу звернутися із запитаннями безпосередньо до керівників своїх факультетів і інститутів, завідувачів кафедр. Поки студентів і батьків цікавлять фінансові і побутові питання: поселення у гуртожитку, стипендія, транспортне сполучення із сусідніми містами.