Далівців запрошують до участі в Стипендіальній програмі «Завтра.UA»

З середини жовтня 2014 року Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» розпочинає прийом документів від бажаючих взяти участь у Стипендіальної програмі «Завтра.UA» на 2014-2015 навчальний рік. До участі запрошуються студенти 3-5 курсів денної форми навчання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Цього року 60 далівців зможуть поборотися за переможні місця. Бажаючі взяти участь у стипендіальній програмі повинні в період з 20 жовтня по 30 листопада 2014 року подати пакет документів: заявку на участь в конкурсі, самостійну наукову конкурсну роботу, сканований відгук наукового керівника (або іншого компетентного в обраному напрямку вченого), сканований рекомендаційний лист, мотиваційний лист, скановані копії документів, що підтверджують наукову і суспільно-громадську діяльність конкурсанта, особисту фотографію. Всі документи подаються в електронному вигляді (на CD-диску і через форму реєстрацій на сайті конкурсу). Далівці, як студенти вишу-партнера програми, можуть надати документи через уповноваженого представника на своєму факультеті/інституті у СНУ ім. В. Даля. Стипендіальна програма «Завтра.UA» на 2014-2015 навчальний рік традиційно пройде в три етапи. Остаточні результати конкурсу стануть відомі у травні 2015 року.
Нагадаємо, що загальнонаціональна Стипендіальна програма «Завтра.UA» вже дев’ятий рік реалізується в рамках діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука». Стипендіатами програми вже стали понад 2000 студентів українських вишів. Головною метою програми є сприяння формуванню мережі молодих лідерів – нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане рушійною силою прогресивних змін в Україні. Далівський університет бере участь у програмі з 2008 – 2009 навчального року. За цей час стипендіатами «Завтра.UA» стали кілька десятків студентів різних курсів та спеціальностей. Зокрема, торік до числа переможців програми увійшли 11 далівців.
Отримати детальну інформацію про програму і зареєструватися для участі в конкурсі можна на офіційному сайті «Завтра.UA» – www.zavtra.in.ua