Далівців запрошують обговорити перспективи соціальної роботи в Україні

Студентів, аспірантів, докторантів та науковців Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошують до участі  у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Стан та перспективи розвитку соціальної роботи в Україні», що відбудеться 17-18 березня на базі Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету (м. Київ). Співорганізатором наукового заходу виступає СНУ ім. В. Даля.

Для участі в конференції необхідно до 10 березня 2015 року подати до Організаційного комітету заявку на участь та тези виступу (до трьох сторінок). Документи слід надіслати  на електронну адресу k_pst88@nau.edu.ua. За результатами конференції будуть видані програма та матеріали.

Програмою наукового заходу передбачено проведення пленарного засідання, робота за секціями, тренінгові вправи, виставка наукової та навчально-методичної літератури. Тематика конференції охоплює такі питання, як: стандарти та інноваційні технології підготовки соціальних працівників у вищих навчальних закладах України, особливості застосування законодавства у системі права соціального захисту населення, соціальна допомога кризовим категоріям населення,  проблеми соціальної роботи в міждисциплінарному полі соціальних наук (соціологія, політологія, соціальні комунікації, психологія).

За додатковою інформацією можна звертатися до представників Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету – Юлії Петрівни Шатило (тел.: 093-763-23-31) та Юлії Миколаївни Бондар (тел.: 099-528-88-03), а також на ел. адреси yulia-shatilo@ya.ruk_pst88@nau.edu.ua