Далівців запросили до участі в міжнародних стажуваннях

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася презентація  програм міжнародних обмінів та професійних стажувань «Global me» від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Організатором заходу виступила громадська організація «Луганська обласна молодіжна організація «Асоціація ініціативних студентів економіки та керівництва». Головною метою «Global me» було подолання культурних міфів та стереотипів у молоді,  інформування студентів щодо можливості пройти стажування в різних країнах світу та формування у далівців  бажання розвиватися, підвищувати свій професійний рівень, будувати кар’єру.

«Global Me» проводилась у форматі «youth-to-youth» («молодь для молоді»), що створювало атмосферу невимушеності. На презентації студентам докладно розповіли про умови участі в програмах міжнародних стажувань та обмінів і показали відеоролики про країни, до яких вони можуть поїхати, – Угорщину, Китай, Індію, Єгипет, Росію та Польщу. Також далівцям надали корисну інформацію щодо візових режимів  та культурних особливостей у країнах обміну та порадили, як правильно вирішувати побутові питання та проблеми під час проходження стажування. Завершилася презентація «Global me» неформальним спілкуванням з колишніми учасниками проекту, які поділилися власним досвідом та відповіли на питання студентів.

Нагадаємо, що AIESEC  – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 113 країн світу. АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідерам завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів – досвіду лідерства, участі в міжнародних програмах та занурення в глобальне освітнє середовище. Ця організація існує в України з 1994 року та має представництва в 19 містах країни. У Луганську АIESEC діє вже протягом шести років.