Далівців запросили взяти участь у програмі стажування у Верховній Раді та Органах виконавчої влади

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла презентація Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади. Про умови участі та перспективи студентам спеціальностей «Журналістика», «Політологія», «Соціологія», «Право», «Історія» розповіли координатор Програми Володимир Крижанівський та менеджер розвитку Програми стажування Марина Руденко.

Програма стажування є проектом у рамках Програми сприяння Парламенту України унiверситету Огайо (Програма розвитку законотворчої політики), що здійснюється за підтримки Агентства США з мiжнародного розвитку (USAID).

«Щорічно у цій Програмі беруть участь близько 70-80 учасників з різних куточків України. Відбір ніколи не йде за містом чи регіоном – враховуються тільки особисті якості претендента, – розповів у привітальному слові до студентів координатор Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади Володимир Крижанівський. – У минулому році».

Для участі у програмі потрібно пройти два тури. Перший – заповнення анкети на сайті www.interns.org.ua, за результатами буде розпочато другий тур, у якому відбір буде здійснюватися після проходження співбесіди.

Мета програми – надати молодим громадянам України можливість взяти безпосередню участь у законодавчому процесі та процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в органах законодавчої та виконавчої влади, і таким чином створити передумови для їх професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності. За час стажування учасники Програми засвоюють цінні професійні та комунікативні навички, які сприяють досягненню цих завдань.