Далівця запросили до участі у форумі UkraineLab

Старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євген Медведєв пройшов конкурсний відбір для участі у форумі «UkraineLab: поліфонія активізму та дослідження європейськості». Серед 426 надісланих заявок до участі у заході журі обрало лише 80 кандидатів.

Форум UkraineLab вперше мандрує за кордон – у вересні він відбудеться у Берліні, Німеччина. Цей воркшоп є мозаїкою особистих дигітальних історій громадських активістів, культурних інноваторів, освітян, соціальних підприємців, журналістів, науковців та державних службовців, які втілюють в життя інновативні й важливі ініціативи задля розвитку різноманітного європейського суспільства в Україні.
Учасники будуть обговорювати питання, шукати спільні та індивідуальні відповіді, ділитися найкращими практиками та зав’язувати якісні партнерства як у межах України, так і на європейському рівні.

Протягом форуму учасники працюватимуть як у великій спільній групі, так і в компактніших фахових. Ці фахові групи – так звані тематичні кластери – шукатимуть інновативних рішень в галузях освіти, культури, суспільстві, інновацій, політиці, медіа. Форум буде поєднувати різні формати: ярмарок організацій, робочі групи, практичні майстер-класи, індивідуальне спілкування та інші. Логістично його буде розосереджено в різних локаціях Берліна, де відбуватимуться окремі частини програми. До речі, самі учасники будуть допомагати організаторам збирати пазл з логістичних деталей заходу в Берліні.