Далівцям презентували стипендіальні програми імені Фулбрайта

У СНУ ім. В. Даля відбулася презентація стипендіальних програм імені Фулбрайта. В заході під керівництвом координатора Fulbright Ukraine Інни Бариш прийняли участь американські фулбрайтівці Крістин Нуджент, Сара Вуд та Декстер Блексвел.

Інна Бариш розповіла про можливості, які надає Програма імені Фулбрайта, про умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США.

Програма імені Фулбрайта успішно діє з 1946 року, на сьогодні  – у 155 країнах світу, з 1992 року – в Україні.  Кожного року фонд Fulbright відправляє до США до 60 студентів та молодих вчених. Учасники можуть навчатися у США за магістерською програмою, стажуватися за своєю спеціальністю після закінчення українського ЗВО або виконувати дослідження в якості кандидата/доктора наук. Фонд покриває всі витрати та виплачує стипендії учасникам програми. Стипендії надаютьcя на конкурсній основі, головна умова участі – знання англійської мови.

Презентація відбулася у Медіа-центрі університету.