Print

Далівцям втретє запропонували додаткові переможні місця для учасників стипендіальної програми

 

Піклувальна Рада загальнонаціональної Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука запросила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля до участі у щорічній програмі «Завтра.UA» на 2011-2012 навчальний рік. Цього року університету збільшили можливу кількість переможців конкурсу до 50 студентів. 

 Минулого навчального року взяти участь в конкурсі мали змогу 35 студентів СНУ ім. В.Даля. Внаслідок високої планки відбору до програми на третій етап конкурсу було допущено 21 студента з Луганської області, з яких 19 – далівці. За підсумками всіх трьох етапів стипендіальної програми тринадцять далівців стали переможцями «Завтра.UA».

 Загальнонаціональна Стипендіальна програма «Завтра.UA» вже шостий рік реалізується в рамках діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Основним її завданням є підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів 3-6 курсів денної форми навчання провідних вітчизняних вищих навчальних закладів. Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Планується також надання стипендіатам фінансової підтримки їх наукової діяльності та інших можливостей для особистого розвитку. Програма передбачає виплату переможцям конкурсу протягом календарного року стипендій за умови продовження навчання у вищому навчальному закладі.

 Роботи, що подаються на конкурс Стипендіальної програми, повинні мати характер самостійних досліджень, присвячених актуальним проблемам у різних галузях науки, суспільно-політичного життя та економіки. Кожен учасник повинен подати тільки одну роботу у термін 1 до 25 жовтня.

 При оцінюванні робіт звертається увага на самостійність і оригінальність поданої роботи, загальну ерудицію конкурсанта, його вміння сформулювати актуальну наукову проблему та окреслити її місце у відповідній галузі знання, рівень обізнаності учасника з сучасним станом відповідної галузі, системність викладу, достовірність висновків, можливість подальшого розвитку й застосування результатів роботи в науці, виробництві, суспільному житті.

 Підсумком конкурсного добору є визначення переможців конкурсу за сумою оцінок трьох етапів конкурсу. Детальнішу інформацію з конкурсу можна отримати на сайті www.zavtra.in.ua

 

Підготувала: Наталія Вергуненко