Декани факультетів СНУ ім. В. Даля ще раз зупинили увагу абітурієнтів на умовах прийому до ВНЗ

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся День відкритих дверей. На запитання абітурієнтів відповідали керівники 16 факультетів. Докладно про спеціальності, їх особливості, переваги, якими цікавляться абітурієнти, розповіли не тільки викладачі, а й студенти, деякі вже працюючі за фахом. Декани факультетів ще раз зупинили увагу на умовах вступу до вищого навчального закладу у 2008 році. Адже цьогорічна компанія суттєво відрізняється від усіх попередніх. «Вступні іспити не складаються у ВНЗ, – розповів на зустрічі з абітурієнтами декан електротехнічного факультету професор Олександр Захарчук. – Замість них бажаючі поступити до вищого навчального закладу повинні обов’язково зареєструватися в Українському центрі оцінювання якості освіти та пройти тестування. Термін подання документів закінчується 20 лютого. Якщо абітурієнт не встигне до цієї дати, він не матиме права вступити до вищого навчального закладу». Приймальна комісія здійснюватиме зарахування за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти. Кожний абітурієнт проходить конкурсний відбір. Документи будуть прийматися з 16 червня до 15 липня. Сертифікати дійсні для вступу до ВНЗ тільки у 2008 році. Наступного року тестування необхідно проходити ще раз. «Для кожної спеціальності необхідно мати декілька сертифікатів, один обов’язково – з української мови та літератури, – відзначив відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Марченко. – Абітурієнтам, які хочуть поступити на заочну форму навчання, теж необхідно зареєструватися в Українському центрі оцінювання якості освіти та подати до приймальної комісії Далівського університету сертифікат». Залишилися й пільги для поступаючих до ВНЗ. Наприклад, випускники закладу довузівської підготовки приймаються за результатами співбесіди з наявністю сертифікату з оцінками не нижче 4-х балів за 12-бальною шкалою. Така форма підготовки користується великим попитом. Щоб допомогти абітурієнтам краще скласти екзамени для отримання сертифікату, «Шкільний університет» СНУ ім. В. Даля, що займається довузівською підготовкою, оголосив додатковий набір. На всі питання, що стосуються нових умов вступу до ВНЗ, які виникають, можуть відповісти у приймальній комісії Далівського університету. Телефон гарячої лінії – (8 0642) 413-001.