Делегація української молоді відвідала 7 європейських країн

За ініціативи Благодійного фонду «Фонд допомоги дітям війни України» і громадської організації «Асоціація молоді» відбулася поїздка країнами Європи для обдарованих, талановитих, творчих, активних дітей та молоді України, в межах проекту «Дні України в Європі», «Схід – Захід разом», «Україна – це Європа».

30 молодих людей з усіх куточків України побували у 7 країнах та гідно представили українські таланти на прийомі у Посольстві України в Бельгії.

Представником Луганської області стала Юлія Головіна – студентка 3 курсу Інституту транспорту і логістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Завдяки цій подорожі хлопці та дівчата з України дізналися більше про життя та навчання за кордоном, ознайомилися із культурою та традиціями європейських країн, а також презентували українські таланти на почесному прийомі у Посольстві України в Бельгії.

Найголовнішим завданням поїздки було сприяння формуванню особистості та патріотизму у молоді, комунікабельності, вдосконалення навичок спілкування з дипломатами і посадовими  особами європейських інституцій, підвищення культурного та освітнього рівня молоді.