День французької мови у СНУ ім. В. Даля

Кафедра іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля відсвяткувала День французької мови, який відзначається у всьому світі з 2010 року, 20 березня, одночасно з Міжнародним днем Франкофонії.

Франкофонія — це міжнародна організація співпраці франкомовних країн світу, що об'єднує 56 держав. Втім, головними критеріями для вступу в організацію служить не ступінь володіння громадян тієї чи іншої країни мовою галлів, а, скоріше, культурні зв'язки з Францією. Тому в число спостерігачів Франкофонії входить і Україна.

Під час заходу викладачі кафедри познайомили всіх присутніх з культурою і традиціями Франції, розповіли про цікаві факти з історії створення національного гімну та особливості французької мови, яка до речі, входить до числа шести робочих мов ООН, а також є офіційною мовою великої кількості міжнародних організацій. Крім іншого, на сьогоднішній день французька — одна з найпопулярніших у світі іноземних мов для вивчення.

На зустрічі лунали вірші відомих французьких поетів і пісні у виконанні викладачів і студентів. Наприкінці свята приємним сюрпризом стало частування гостей однією із традиційних французьких страв.