День кар’єри у СНУ ім. В. Даля

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля провів захід «День кар’єри» для здобувачів вищої освіти 4-го курсу різних факультетів університету. Захід відбувся в рамках проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу» чеської неурядової міжнародної організації «Людина в біді», який, в свою чергу,  виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) і  фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою заходу була організація «Дня Кар’єри» в університеті з залученням експерта з підбору, адаптації та адміністрування персоналу Вікторії Гарнагіної з м. Київ, яка запропонувала анкетування, інтерв’ювання, інтерактивні «симуляції», пробні співбесіди з роботодавцями, написання резюме, зйомку відео-резюме.

Захід проводився в два етапи. В перший день тренінгу «Підготовка до успішного працевлаштування» студенти вчилися писати текстові та відеорезюме.

На другий день у тренінгу прийняли участь 5 потенційних працедавців: заступник начальника управління Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності  Луганської ОДА Михайло Снопенко, начальник відділу рекрутингу Сєвєродонецького міського центру зайнятості Юлія Сизоненко, завідувач відділу кадрів ПРАТ «СНВО «Імпульс» Володимир Морозов, старший державний інспектор відділу надання адміністративних послуг Управління Укртрансбезпеки у Луганській області Віктор Сєдих, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Луганській області Олексій Поджарий та начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Луганській області Олександр Жученко. Вони провели «стимуляційні»  співбесіди та проаналізували їх разом зі студентами.

Окремою подякою від керівництва СНУ ім. В. Даля відзначили відділ рекрутингу Сєвєродонецького міського центру зайнятості за плідну співпрацю з університетом та якісне і оперативне виконання заявок по підбору персоналу.

Керівник Центру розвитку кар’єри, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова та фахівець Центру розвитку кар’єри Валерія Братішко спрямували захід на підготовку студентів до майбутніх співбесід при проходженні інтерв’ю, отримання роботи чи стажування, розуміння своїх сильних, слабких сторін та ризиків, які їх очікують на ринку праці.