День працівника освіти у Далівському університеті

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля поздоровили викладачів з Днем працівника освіти. До головного свята викладачів – Дня працівника освіти – студенти філологічного факультету підготували концертну програму-поздоровлення. Щирі привітання та подяка лунали зі сцени. «Дорогим викладачам я бажаю, щоб очі не хворіли та волосся не сивіло, – зазначила Галина Щедрова, проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи. – Праця викладача – це важка праця. Але одночасно й легка, бо ви, молоді та енергійні студенти, дозволяєте нам, викладачам, відчувати себе завжди молодими». До поздоровлень приєдналися й першокурсники – вони вперше вийшли на сцену Далівського університету. Зараз теплі слова поздоровлень до Дня працівника освіти лунають в коридорах та аудиторіях Далівського університету.