День студента стартував у Далівському університеті інтелектуальним квестом

Напередодні Дня студента в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся загальноуніверситетський квест. За звання найсильнішої боролися 16 команд – по 4 студента від кожного факультету та інституту. Організатором цього змагання виступила студентська рада СНУ ім. В.Даля за підтримки адміністрації університету.

Учасникам потрібно було пройти 16 локацій, де вони змогли показати свою кмітливість, логіку і неординарне мислення. Розгадка кожної локації давала ключ до наступної. На виконання одного завдання давалося п’ять хвилин. За правилами гри учасники за правильні відповіді могли заробити максимум 100 балів. Та команда, яка фінішує першою, отримує додаткові 10 балів.

Під час квесту студенти університету показали високий рівень знань в точних і гуманітарних науках. Найбільш цікавою для учасників стала станція «імені Володимира Івановича Даля», де необхідно було згадати дати і події з життя козака Луганського. Переможцем квесту зі 105 балами стала команда інституту економіки і фінансів СНУ ім. В.Даля. Його представляли студенти першого курсу Наїр Гасанов, Кирило Хмара, Дмитро Ігнатов та Олексій Ситнік.

«Ми дуже задоволені, що провели цей захід і дуже добре те, що всі факультети взяли в ньому активну участь», – поділився враженнями голова координаційної ради студентського самоврядування Сергій Юхневич. Нагадаємо, що проведення подібних ігор вже стало доброю традицією серед студентів Східноукраїнського університету імені Володимира Даля.

Підготувала Ольга Леман