День студента у СНУ ім. В. Даля: кращі з кращих та «халява», прийди

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля в День студента відбувся святковий концерт-“капусник”, на якому оголошено імена переможців щорічного загальноуніверситетського конкурсу “Студент року-2015”.
Концерт на честь професійного свята провели в Міському палаці культури за участю як студентів, так і викладачів. На сцені виступила заслужений діяч мистецтв України Анжела Малуша, представники музичного училища імені Сергія Прокоф`єва та колектив бального танцю Палацу культури хіміків «Престиж». Зі сцени студентів привітали гості свята: заступник голови обласної державної військово-цивільної адміністрації Ольга Лішик, та міський голова Сєвєродонецька Валентин Казаков. «Я вітаю студентів з їх святом. Це найгарніша пора в житті. Саме від вас залежить майбутня доля нашої країни. Бажаю вам бути громадянсько активними та мати свою точку зору. Змінюйте дорослих, вчиться і досягайте результатів. Той хто опанує знання, опанує і свої мрії», – наголосила Ольга Лішик.
З теплими словами-побажаннями до далівців звернулася ректор СНУ ім. В. Даля професор Ольга Поркуян: «Я вітаю всіх з Міжнародним днем студента. Бо не тільки нинішні студенти, а мабуть всі, хто в житті колись був студентом, зберігають це відчуття на все життя. Цей день символізує той факт, що студенти – найбільш ініціативна і прогресивна сила будь-якого суспільства. Зараз ми переживаємо важкі часи, але завдяки вашій небайдужості ми зможемо зробити нашу країну кращою в світі».
В цей святковий день підбили підсумки щорічного загальноуніверситетського конкурсу «Студент року-2015». Переможців було визначено у декількох номінаціях: «відмінник навчання», «студентська наука», «студент інтелектуал», «діяч інклюзивного простору», «студентський лідер» та «гармонійна особистість».
Завершенням свята став традиційний студенський «капусник», на якому студентам було запропоновано сім пиріжків. Кожен, за традицією студенства, містив «халяву»: в трьох з семи пиріжках знаходилися гудзики. Два чорних сімволізували залік, а білий – екзамен.

Фото – Михайло Мирошник