Print

День студентського спорту

 

Далівці прийняли участь в обласному спортивно-масовому заході, присвяченому міжнародному дню студентського спорту. Змагання відбулися  на спортивних площадках міста Рубіжне. В заході прийняли участь 200 студентів з 10 навчальних  закладів Луганської області: Луганського національного університета ім. Тараса Шевченка, Луганського державного університета внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, Східноукраїнського національного університета ім. В. Даля, Лисичанського педагогічного коледжу, Рубіжанського політехнічного коледжу ім. Порай-Кошиці, Луганського державного медичного університету, Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу, Первомайського індустріально-педагогічний коледжу, Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

Студент третього курсу факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Артур Чернов був неперевершеним у змаганнях з підтягування на перекладині і виборов перемогу з результатом 34 рази, також студентка юридичного факультету Катерина Савочка стала бронзовою призеркою у стрибках на скакалці за 30 секунд.

У волейболі університет представляли студенти факультету інженерії Данило Дурнів, Ігор Єфименко, Данило Покидько і навчально-наукового інституту транспорту і будівництва Данило Довгань і Денис Андрущенко. В змаганнях з вуличного баскетболу до складу команди увійшли Микита Оплачко (факультет інженерії), Артур Кукота та Сергій Новодран (факультет інформаційних технологій та електроніки).

Готували команду до змагань викладачі кафедри здоров’я людини та фізичного виховання СНУ ім. В. Даля.

Найкращі у всіх видах спортивної програми отримали дипломи, пам’ятні медалі відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та сувеніри від НОК України.