День відкритих дверей у СНУ ім. В. Даля

У СНУ ім. В. Даля пройшов День відкритих дверей для випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Вітаючи майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, перший проректор, д.т.н., професор Дмитро Марченко зазначив, що виш надає студентам усі можливості для отримання якісної освіти, розкриття здібностей і талантів, реалізації життєвих планів.

Відповідальний секретар приймальної комісії, завкафедрою легкої промисловості факультету інженерії, к.т.н., доцент Євген Мазнєв доповів гостям про особливості вступної кампанії 2019-го року.

Керівники інститутів та факультетів розповіли про спеціальності, які викладаються у їхніх підрозділах, та про переваги навчання саме у них.

Перший проректор СНУ ім. В. Даля Дмитро Марченко

Хлопці та дівчата із студентського активу змалювали яскраву картину позанавчального життя студентів-далівців, у якому кожен має можливість знайти собі заняття до душі.

Після офіційної частини майбутні абітурієнти з батьками мали змогу задати усі хвилюючі їх запитання представникам факультетів та інститутів, отримати різноманітні інформаційні матеріали на окремих локаціях кожного підрозділу університету.