День відкритих дверей у СНУ ім. В. Даля

Найбільша аудиторна зала СНУ ім. В. Даля ледве вмістила усіх відвідувачів Дня відкритих дверей, який щорічно організовується для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Дізнатися про навчання у найстаршому виші Луганщини, про умови вступу до нього, особисто поспілкуватися з керівниками факультетів та інститутів зібралися гості з Сєвєродонецька, міст і районів області, і навіть з Луганська.

Ректор університету, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян у привітальному слові відзначила, що наш вищий навчальний заклад в цілому подолав усі труднощі, спричинені його переміщенням до Сєвєродонецька, все міцніше стає на ноги, і нині здатен забезпечити студентів усім необхідним для отримання якісної сучасної освіти. Більше того, нині університет завдяки своєму потужному потенціалу відіграє все більшу роль у всебічному розвитку регіону.

Ольга Вікторівна привітала зібрання із 98-м днем народження СНУ ім. В. Даля, закликала молодь зробити правильний вибір і вступити на навчання саме до нашого вишу.

Ректор СНУ ім. В. Даля О.В. Поркуян

Далі директори навчально-наукових інститутів та декани факультетів стисло змалювали відмінності та переваги навчання саме у їхніх підрозділах. Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Митрохін ознайомив присутніх з умовами вступу та змінами у відповідному законодавстві.

Далі слово взяли хлопці та дівчата з далівської студентської спільноти. Вони жваво та дохідливо розповіли, як змінилося їхнє життя із вступом до СНУ ім. В. Даля, які перспективи університет відкрив саме для них.

Гості заходу отримали вичерпні відповіді на усі запитання, що їх цікавили, та більш предметно поспілкувалися з представниками інститутів та факультетів біля окремих локацій кожного підрозділу.

Захід відбувся за організаційної підтримки Студентської ради університету. Технічне забезпечення – обладнання (радіосистема, проектор, екран, мікшерний пульт, ноутбук), придбане в рамках Проекту ГО «Фундація «Простір» за фінансової підтримки Відділу по зв’язкам з громадськістю Посольства США в Україні.