День Японії в літературно-музичній вітальні Університету

Студенти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля підготували та провели в літературно-музичній вітальні урочистий захід, присвячений року Японії в Україні.

Прозвучала цікава та пізнавальна розповідь про історію та сьогодення, культуру, традиції та звичаї цієї далекосхідної держави, про деякі особливості національного японського характеру, а також про співпрацю України та Японії, зокрема про те, що найближчим часом в Сєвєродонецьку буде висаджено два десятка саджанців сакури.

Друга частина свята була гастрономічною. Кухар закладу «Наше кафе» на очах у присутніх готував японські роли, а керівниця кафе у цей час розповідала про тонкощі приготування цієї страви і про особливості японського ритуалу приймання їжі. Також вона запросила студентів попрацювати офіціантами у «Нашому кафе» під час літніх канікул.

Свято закінчилося чаюванням з дегустацією ролів, а також рожевих солодощів, що власноруч напекла студентка факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Дар’я Стаценко.

2017 рік оголошено роком Японії в Україні згідно до Указу Президента України на відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між двома державами.