День юриста в Далівському університеті

В Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшли урочистості, присвячені Дню юриста, який щорічно відзначається в Україні 8 жовтня. Приурочений до цієї дати святковий концерт художньої самодіяльності зібрав керівників інституту, професорсько-викладацький склад та студентів усіх п’яти курсів.

Звертаючись до присутніх, директор Інституту юриспруденції та міжнародного права доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Академії правових наук, генерал-лейтенант Міжнародного комітету захисту прав людини Лідія Іванівна Лазор особливо підкреслила, що не так багато існує відповідальних, шанованих, почесних і водночас дуже складних спеціальностей, як юрист.

Саме від високопрофесійних працівників юридичної галузі – суддів і адвокатів, прокурорів і слідчих – залежить бездоганне виконання законів, а значить і існування самої держави. І в той же час чесний юрист ніколи не повинен забувати про долі людські, а значить завжди справедливо застосовувати законодавство України.

Відзначимо, що для підготовки високопрофесійних юристів в Інституті юриспруденції та міжнародного права створені всі умови. Зі стін інституту за час його існування вийшли сотні фахівців. Всі вони успішно працюють на ниві юриспруденції.

Наприкінці святкування директор Інституту юриспруденції та міжнародного права доктор юридичних наук, професор Лідія Лазор сердечно привітала викладачів та студентів з професійним святом.