Депутат міськради поділився з далівцям своїм життєвим досвідом

У рамках Європейського тижня місцевої демократії студенти Далівського університету зустрілися з депутатом Луганської міської ради Юрієм Кіріком.

Далівці провели з депутатом діалог з нагальних для студентства проблем, задавали питання про роботу депутатського корпусу, територіальних громад, механізми прийняття рішень на депутатських з’їздах, виборчу діяльність, сучасні європейські демократичні стандарти.

«Я дуже вірю в вас, вірю, що ви зможете взяти все добре і прибрати прорахунки з минулого. Саме ваше покоління зможе переломити бюрократію і корупцію», – сказав у своєму зверненні до студентів депутат Луганської міськради Юрій Кірік.

Юрій Володимирович, розповідаючи про свій шлях до депутатської посади, висловив думку, що кожен з присутніх студентів зможе за допомогою своєї активності і таланту стати депутатом будь-якого рівня.

Крім того, він підкреслив, що якщо Україна тримає курс на Європейські стандарти, то і в нашій країні скоро будуть стояти біля верстатів люди з вищою освітою. Тобто вища освіта необхідна в будь-якій сфері діяльності, якою б незначною вона не здавалася.

Підготувала: Наталія Вергуненко