«Діти Роси» випустили перший студентський літературний журнал «Індіго»

Літературне студентське товариство Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Діти Роси» випустило у світ перший номер студентського літературного журналу «Індиго». Ініціаторами та авторами виступили студенти Далівського університету, ЛНУ ім. Т. Шевченка, ЛНАУ.

Перший номер вийшов у рамках благодійної акції «Книга – друг дитинства», завдання якої – збір коштів для покупки дитячих книг і передача їх у дитячі будинки м. Луганська, проведення літературних зустрічей у дитячих будинках міста, залучення студентів до волонтерської діяльності та популяризація літературної творчості серед молоді. Журнал розповсюджується безкоштовно в університетах, бібліотеках і книгарнях міста. Акція здійснюється за підтримки профспілкової організації студентів СНУ ім. В. Даля.

Цей журнал ввібрав в себе творче і культурна спадщина сьогоднішньої молоді. Автори орієнтуються саме на зацікавлену аудиторію – на тих, у кого ще горить пристрасть до тієї літератури, яка повинна відображати естетичний та духовний початок, як людини, так і навколишньої дійсності. Ці хлопці не женуться за титулами та нагородами, не шукають визнання, їх не цікавлять гонорари – вони роблять те, що їм подобається – дарують свою творчістю. Познайомитися з творами авторів студентського літературного журналу «Індіго» можна не тільки на сторінках журналу, а й на сайті www.detirosi.lg.ua.

«Ми відкриваємо для себе та читача ту реальність, частиною якої приємно себе усвідомлювати, а також прагнемо зробити світ добрішим, прищепити читачам відразу до зла та вульгарності, – розповів керівник проекту студент другого курсу філософського факультету СНУ ім. В. Даля Альберт Морозов. – Ми пишемо про те, про що маємо уявлення, оскільки інакше – це просто дилетантство. І ми щиро віримо, що знайдемо підтримку і розуміння у своїх однолітків, тому що молодь не така, якою її малюють».

Історія літературного товариства «Діти Роси» почалася два роки тому у СНУ ім. В. Даля. Згодом географія учасників розширилася студентами з інших вузів міста, а суспільство трансформувалося в групу творчої молоді.