Для абітурієнтів денного відділення СНУ ім. В. Даля закінчується вступна кампанія

У неділю, 25 серпня, для бажаючих навчатися на денному відділенні у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершується вступна кампанія: буде зараховано останню групу абітурієнтів – за кошти фізичних або юридичних осіб. Вчора було зараховано першу групу заочників – абітурієнтів, що навчатимуться на місцях держбюджету.

Цього року абітурієнти єдиного на Луганщині самоврядного дослідницького університету – СНУ ім. В. Даля – мали можливість вступити на 130 спеціальностей. У Донбасі це єдиний виш, який може запропонувати вступникам настільки широкий спектр спеціальностей гуманітарного, технічного та економічного напрямків, багато з яких є унікальними. У вступній кампанії – 2013 року у Далівському університеті було передбачено на 24,3% більше місць за державним замовленням для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», ніж минулого року. Найбільша динаміка зростання обсягу державного замовлення спостерігалася на інженерно-технічних та природничо-математичних напрямах підготовки.

У порівнянні з минулорічною вступною кампанією, правила нинішньої не змінилися. Кожний абітурієнт мав право подати до 15 комплектів документів в електронній чи паперовій формі – по три пакети до п’яти українських вишів. «Хвилеподібна» форма оприлюднення списків рекомендованих до зарахування на денне відділення також не змінилася: прізвища претендентів навчатися на місцях за державним  замовленням оголошувалися першого, п’ятого та восьмого серпня. 19 серпня були оприлюднені списки рекомендованих до зарахування на бюджет на заочне відділення. 25 серпня будуть зараховані бажаючі навчатися на денному відділенні за кошти фізичних або юридичних осіб. Остаточно вступна кампанія – 2013 завершиться 30 серпня, коли будуть зараховані бажаючі навчатися на заочному відділені за контрактом.