Для абітурієнтів відкриваються двері факультету інноваційної економіки і кібернетики

Факультет інноваційної економіки і кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей. Захід пройде 3 грудня 2011 року в 11.00.

Старшокласники, яким належить визначитися з вибором майбутньої професії, матимуть змогу ознайомитися зі спеціальностями факультету, серед яких: економічна кібернетика, інформаційні управляючі системи та технології, маркетинг, управління персоналом і економіка праці, прикладна статистика, інтелектуальна власність,

проектний менеджмент. Також абітурієнти отримають інформацію про нові правила прийому до Далівського університету, консультації приймальної комісії. З гостями зустрінуться завідувачі кафедрами факультету інноваційної економіки і кібернетики, випускники та студенти факультету.

Захід пройде в 402 аудиторії 12 корпусу ВНУ ім.В.Даля за адресою: м.Луганськ, вул. Тухачевського 11. Телефон для довідок: (0642) 47-10-86, (0642) 47-22-33.

Факультет інноваційної економіки та кібернетики було створено у серпні 2009 року. Факультет має могутній науково-педагогічний і матеріально-технічний потенціал для підготовки фахівців, які володіють методами управління економічними процесами, маркетингу, управління проектами та трудовими ресурсами. Більшість кафедр очолюють доктори наук, професори, провідні спеціалісти у відповідних галузях. Фахівці і студенти факультету проводять наукові дослідження з таких проблем, як інтелектуальні системи та технології моделювання, прогнозування, управління та прийняття рішень у процесі екологічного та економічного моніторингу, комп’ютерне та математичне моделювання еколого-економічних, медико-біологічних та технологічних процесів й систем, нелінійне моделювання в соціально-економічних та екологічних системах, управління регіональними системами освіти; управління проектами в перехідних економіках, підготовка нової генерації державних службовців в Україні; формування, використання та розвиток управлінського потенціалу, тенденції розвитку регіонального ринку праці; теоретичні й методичні аспекти підвищення ефективності маркетингової діяльності підприємств. Викладачі та студенти проходять стажування за кордоном, публікують наукові статті в фахових збірниках, беруть участь у спільних проектах з ученими провідних університетів Росії, Греції, Німеччини, Іспанії, Франції, Польщі. На факультеті працює аспірантура і докторантура. Кращі випускники, отримавши науковий ступень, повертаються на рідний факультет викладачами. Студенти факультету інноваційної економіки та кібернетики мають змогу займатися в мистецьких студіях, брати участь у роботі наукових гуртків, реалізовувати свої організаційні здібності в університетських громадських об’єднаннях, відвідувати різноманітні спортивні секції. Щорічно проводиться наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Проблеми глобалізації та моделі стійкого розвитку економіки». Органічне поєднання навчання з творчими ініціативами дозволяє щорічно виборювати призові місця в різноманітних студентських конкурсах. Перспектива розвитку факультету пов’язана з подальшим упровадженням принципу вільної творчої освіти, удосконаленням існуючих бакалаврських та відкриттям нових магістерських програм, розширенням міжнародного співробітництва.