Для далівської команди «Ніка» відкрили софтбольне поле

У Луганську відбулося відкриття першого в Україні професійного софтбольного поля, що відповідає найвищим вимогам і дозволяє проводити міжнародні спортивні турніри. Хазяйкою поля стала команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «Ніка-Далівський університет».

В урочистій церемонії відкриття взяли участь команди-учасниці Кубку України з софтболу, ветерани луганського софтболу, віце-президент з софтболу Федерації бейсболу та софтболу України головний тренер та генеральний менеджер команди «Ніка-Далівський університет» Василь Кисіль,  а також почесні гості –  проректор з науково-педагогічної роботи СНУ ім. В. Даля доктор політичних наук, професор Галина Щедрова, заступник голови Луганського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Вадим Калабін, президент  Асоціації спортивної громадськості Луганської області Павло Войков, начальник навчально-спортивного відділу Луганського обласного управління  Комітету  з фізичного виховання та спорту МОНмолодьспорту України Віктор Колесниченко, директор виробничо-комерційної фірми «Стальна симфонія» Сергій Грищенко.

«Цього року «Ніка» відзначає 23 річницю зі дня свого  заснування, – сказав на церемонії  Василь Кисіль. – Наша команда вже стала свідомим членом суспільства, і сьогодні  завдяки допомозі Сергія Грищенко ми  нарешті змогли втілити  у життя мрію про власне житло – відкрили цей стадіон».

Галина Щедрова, привітавши гостей та учасників урочистостей, зазначила, що відкриття стадіону європейського зразка – новий етап в історії луганського та українського софтболу, подія, яка зможе значно підняти рівень розвитку цього спорту. «Мені дуже приємно, що команда Далівського університету вже в дев’ятнадцятий раз стала чемпіонкою України з софтболу. А те, що в Луганську з’явився цей стадіон, – в першу чергу, досягнення високоефективних менеджерів – Василя Кисіля та Сергія Грищенка, які віддали усю душу та серце софтболу».

Вадим Калабін підкреслив, що головна перешкода розвитку спорту – фінансові труднощі, з якими стикаються спортивні та соціальні робітники, а ефективність подолання цих проблем повністю залежить від наполегливості праці організаторів та тренерів команд. «Завжди дуже радісно бачити нову спортивну споруду. Я вітаю організатора цього проекту з успішним втіленням в життя та бажаю успіхів та нових перемог!», – звернувся до присутніх заступник голови Луганського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Після урочистого відкриття стадіону команди зійшлися в півфінальній грі Кубку України з софтболу, а наступного дня у фінальному поєдинку за звання найсильнішої команди боролися «Ніка-Далівський університет» та «Західний вогонь» (Рівне). За результатами напруженої гри з рахунком 10:3 володарем Кубку України в тринадцяте стала команда СНУ ім. В. Даля.

Підготувала: Наталія Осичнюк