Для далівців відкриваються нові перспективи співробітництва з Францією

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідав аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Серж Белліні. Він перебуває в Луганську на запрошення обласної громадської організації „Луганський Французький альянс”. Гість зустрівся з першим проректором університету професором Михайлом Смирним, який коротко ознайомив його з досягненнями далівців у галузі вищої освіти та науки, а також з впровадженням у вузі Болонського процесу. У зв’язку з цим Серж Белліні зазначив: „Перебуваючи у Болонськой системі, ви відповідно перебудували навчальний процес. Тепер у вас є можливість для студентів продовжувати навчання в університетах Європи, в тому числі Франції. Тому треба цей досвід вдосконалювати, поліпшувати вивчання французької мови. Це дасть більше можливостей для підвищення рівня навчання”. Серж Белліні запропонував розробити спеціальну програму, на основі якої студенти Далівського університету могли б на 2-3 місяці виїжджати в університет міста-побратима Сент-Етьєна і вивчати там певну дисципліну. На зустрічі обговорювалися також питання розширення можливостей дистанційного навчання шляхом організації доступу наших студентів до бібліотечних фондів Франції, виділення спеціальних стипендій для студентів Далівського університету. На закінчення зустрічі гість відвідав навчальну телестудію університету і дав розширене інтерв’ю.