Для студентів Далівського коледжу пролунав останній дзвоник

У Коледжі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося свято для випускників «Останній дзвоник».

За вже установленою традицією на урочистому заході циклові комісії Коледжу відзначили далівських юних науковців, переможців та учасників обласних студентських інтелектуальних змагань.  Також вдячні випускники привітали своїх викладачів, які підтримували їх та допомагали   отримувати якісні знання та набувати необхідних навичок.

Завершилося свято запрошенням на «Сходинки Успіху» найталановитіших студентів Коледжу – Анни Старцевої, Олександри Молчанович, Дмитра Бєляєва, Марії Дубової, Михайла Щербіни та Юлії Ракової. Саме з цих сходинок пролунав останній дзвоник для випускників – 2012.