Для випускників СНУ ім. В. Даля пролунав останній дзвоник

В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося свято «Випускна страва» для випускників Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій вишу.

Організатори святкового заходу обрали незвичний формат його проведення: вони представили студентів академічних груп інституту як декілька інгредієнтів смачної страви, а процес навчання – як ресторан високої якості, що динамічно розвивається. Далівці згадували про студентське життя танцями, піснями, віршами та жартівливими сценками, а також  представили мультимедійну презентацію з фотографій випускників – 2013. Завершальним акордом свята стали теплі слова від кураторів, викладачів та директора Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Тетяни Шаповалової.

Нагадаємо, що в 2012 році на базі Луганського інституту праці та соціальних технологій було створено Начально-науковий інститут праці та соціальних технологій Далівського університету. До структури інституту входять п’ять кафедр, професорсько-викладацький склад яких веде підготовку висококваліфікованих спеціалістів за 7 спеціальностями  – «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», «Політологія», «Міжнародні відносини», «Соціологія»,  «Соціальна допомога» та «Соціальна робота».