Дню міста та області далівці присвячують декоративні твори та квіткові композиції

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшли виставка з декоративно-ужиткового мистецтва «Місто майстрів» та конкурс квіткових композицій „Рідній Луганщині присвячуємо”. На виставці мистецтва були представлені: вишивка, малюнки, плетіння бісером, різьба і випалювання по дереву та багато іншого. В цьому заході брали участь не тільки студенти, але й співробітники Далівського університету. Наприклад, доцент кафедри «Економічної кібернетики» Тетяна Ляшенко подала майстерно вишиті хрестом картини і подушки. Конкурс квітів „Рідній Луганщині присвячуємо” пройшов за участю студентів перших курсів усіх 16 факультетів. Квіткових композицій в цьому році було навіть більше, ніж в минулому. Мабуть, це пов’язано з небайдужістю молоді до святкування дня міста та 70-ти річчя Луганської області. Композиції були зроблені з живих або сухих квітів з доданням різноманітних матеріалів – дерева, папіру, текстилю, бісеру, навіть свіжих фруктів, моделі комп’ютеру, іграшкових машин та ляльок. Цим вони здивували своєю оригінальністю, майстерністю, неповторністю. Серед робіт обох виставок журі обрало найкращі, які будуть представляти Далівський університет на міській виставці. «Виставки мистецтва і квітів – це дуже гарна традиція університету. Під час їх проведення виявляються справжні таланти і патріотизм далівців, – відзначила проректор з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботи професор Галина Щедрова. – Конкурси надають студентам можливість представити свою майстерність, своє бачення світу».