До 70-річчя ООН студенти СНУ ім.В.Даля зустрілися з представником програми НС

Представники Організації Об’єднаних Націй зустрілися зі студентами спеціальностей “Політологія”, “Международні відносини” та “Правознавство” Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. В рамках зустрічі далівці ще більше поглибили свої знання про діяльність організації, яка до речі, 24 жовтня святкує своє 70-річчя.
Представник програми надзвичайних ситуацій та стабілізації ООН Володимир Кузка розповів студентам, що наразі до міжнародної організації долучилися 193 країни – це майже всі держави світу. За 70 років було вирішено багато питань, зокрема головне – забезпечення в світі миру, адже ООН було створено з метою недопущення III Світової Війни.
«Свою діяльність ООН спрямовує не тільки на забезпечення миру, але на охорону здоров’я людства, навколишнього середовища, а також освіту, демографію, економіку. Наразі існує декілька ефективних програм, спрямованих на досягнення поставлених цілей: програма розвитку ООН (ПРООН), дитячий фонд (ЮНИСЕФ), всесвітня продовольча програма, організація охорони здоров’я та багато інших. СНУ ім. В. Даля вже успішно співпрацює з програмами розвитку ООН в галузі освіти – відзначив у своїй промові Володимир Кузка».
Представник ООН розповів про різні напрямки роботи організації та провів активну дискусію зі студентами. Підсумовуючи зустріч, Володимир Кузка віздначив високий рівень підготовки у СНУ ім.В.Даля та висловив за це подяку професорсько-викладацькому складу університету.