До далівського студентського колективу приєдналися заочники та студенти денної форми, що навчатимуться за контрактом

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 25 серпня відбулося зарахування двох груп абітурієнтів: вступників на заочну форму навчання, що були рекомендовані приймальною комісією вишу до зарахування за державним замовленням, та вступників на денну форму навчання, що були рекомендовані до зарахування на контрактну форму навчання.

До приймальної комісії Далівського університету від бажаючих здобути вищу освіту на заочній формі навчання було подано 564 заяви. За підсумками зарахування, СНУ ім. В. Даля виконав набір за державним замовленням на  100%, а його студентами-заочниками стали 204 особи. Цього року найбільшою популярністю серед абітурієнтів користувалися такі напрями підготовки, як «Транспортні технології», «Менеджмент», «Психологія» та «Правознавство». Конкурс на ці напрями склав від п’яти до дванадцяти вступників на одне місце за державним замовленням.

За підсумками зарахування вступників на денну форму навчання, що здобуватимуть освіту на контрактній формі навчання,  далівцями стали близько 400 абітурієнтів.

Нагадаємо, що вступники на заочну форму навчання, які не пройшли за конкурсом на бюджетну форму на відповідні напрями підготовки, можуть навчатися за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на контрактну форму навчання, відбудеться не пізніше 30 серпня.