До Дня народження Далівського університету студенти проведуть інтерактивне свято

У рамках святкування 93 річниці з Дня народження Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 28 березня 2013 року о 14:30 відбудеться студентська акція, у рамках якої пройде урочисте привітання та молодіжний флеш-моб.

Акція матиме масштабний характер – до «Далівського параду»  долучаться понад 300 студентів, які представлятимуть кожен інститут та факультет університету. Почнеться свято студентською ходою від третього корпусу до пам’ятника Володимиру Далю, який розташовано біля першого корпусу університету. Після святкову естафету приймуть іноземні студенти та влаштують карнавал культур та мов біля пам’ятника Володимиру Далю. В національних костюмах вони привітають своїми рідними мовами Alma mater з Днем народження. Кінцевим акордом стане покладання квітів до пам’ятника Козака Луганського та масовий запуск повітряних кульок.

Нагадаємо, що при створенні 27 березня 1920 року СНУ ім. В.Даля отримав назву «Луганський вечірній робітничий технікум». У той час це був перший вищий навчальний заклад у Луганську з підготовки кадрів для машинобудівних підприємств, який мав тільки механічний та електротехнічний факультети і налічував 132 студенти. Зараз виш є найбільшим підприємством на Луганщині, найпотужнішим університетом за якісним складом викладачів і найбільшим серед навчальних закладів за контингентом студентів, які здобувають вищу освіту. З 2010 року СНУ ім. В.Даля – єдиний на Луганщині має найвищий статус для університетів країни – автономного дослідницького університету.