До дня свого народження Далівець на чемпіонаті України виконав норматив майстра спорту

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ігор Маркін на чемпіонаті України серед чоловіків з пауерліфтингу у сумі триборства виконав норматив майстра спорту. Ігор виступав у складі збірної команди Луганської області у ваговій категорії 82,5 кілограми. Вправи він виконав з наступними показниками: присідання – 290, жим лежачи – 172, тяга штанги – 280 кілограмів. Цікаво, що Ігор виконав нормативи майстра спорту до дня свого народження. Пауерліфтингом він займається вже три роки. Зараз він навчається на четвертому курсі факультету управління економікою. Тренується у Клубі силових видів спорту, який діє на кафедрі фізичного виховання СНУ ім. В.Даля.