До Дня захисника Вітчизни в Далівському університеті пролунали теплі слова привітань

Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося урочисте привітання військовослужбовців з Днем захисника вітчизни. У цей святковий день в «Музеї історії та досягнень» вузу теплі слова лунали на адресу присутніх військовослужбовців, представників організації ветеранів Великої Вітчизняної Війни та кафедри військової підготовки вузу.

«Цей день завжди асоціюється з людьми, які захищають Батьківщину, які люблять її, і які готові, у разі необхідності, захистити своїх близьких, – зазначила у вступному слові проректор з науково-педагогічної роботи професор Галина Щедрова. – І тому з величезним почуттям радості хочу побажати здоров`я відмінного та оптимізму у цих не легких буднях!».

Щороку, відзначаючи це свято, студенти та викладачі університету віддають дань пошани всім тим, хто і за фахом і за покликанням несе високе і почесне звання військового. Цей день – свято всіх, хто присвятив своє життя захисту своєї Батьківщини.

Військовослужбовцям вручили почесні грамоти від ректорату та профспілкового комітету викладачів і співробітників вузу. Студенти-учасники творчих колективів «Вольниця» та «Світанок України» подарували захисникам Вітчизни старі, але такі милі душі кожного військового пісні – «Наш солдат у вогні не горить», «Священна війна» та інші.

«Ми з вами сьогодні повинні займатися підтримкою військових традицій – виховувати молодь, – зазначив завідувач кафедри військової підготовки полковник Ігор Стороженко, – Вони сьогодні прагнуть до армії, цікавляться тонкощами і премудростями справи. У всі часи саме суспільство готує молодь для служби в збройних силах. Я впевнений, що добрий час час для збройних сил ще настане!».