До оголошення списків вступників у СНУ ім. В.Даля залишилося менше тижня

До закінчення прийому документів на денну форму навчання залишилося 4 дні. У порівнянні з минулим роком, у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира в два рази зросла кількість охочих навчатися на інженерно-технічних і природно-математичних напрямках підготовки. У цьому році на ці напрямки, згідно з державною політикою з розвитку промисловості і високотехнологічних галузей, у Далівському університеті збільшили кількість бюджетних місць на 30%.

«Цього року змінився спектр напрямів підготовки, популярних серед абітурієнтів. Ми спостерігаємо збільшення кількості бажаючих навчатися на інженерно-технічних спеціальностях, – зазначив відповідальний секретар приймальної комісії СНУ ім. В.Даля Володимир Сало. – Звичайно, традиційно значна кількість заяв надійшла на правові, економічні та гуманітарні напрямки. Наприклад, на напрям підготовки «Соціальна робота» конкурс заяв вже складає понад 30. Остаточні підсумки підбивати ще рано, оскільки дуже велика кількість абітурієнтів приходять саме в останні два дні подачі документів».

На напрямку «Правознавство», «Управління персоналом і економіка праці», «Туризм» – конкурс становить 17-18 заяв. Трохи менше конкурс на такі напрямки підготовки, як «Практична психологія», «Готельно-ресторанна справа», «Міжнародна економіка».

Середній конкурс заяв на всі інженерно-технічні та природничо-математичні напрями в Далівському університеті становить 5. Серед цих категорій найбільший конкурс 7 заяв – на напрями «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та «Комп’ютерна інженерія».

Близько 20% поданих заяв до СНУ ім. В.Даля надійшло через інтернет. Конкурсну ситуацію і своє становище в рейтингу абітурієнти можуть подивитися в єдиній державній електронній базі з питань освіти «Конкурс». Зайти за прямим посиланням на рейтинг по Далівському університету можна з офіційного сайту СНУ ім. В.Даля (http://vstup.info/2012/i2012i21b.html).

Нагадаємо, що рейтингові списки вступників на денне відділення, згідно правил прийому, будуть вивішені вже 1 серпня. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, проводиться не пізніше 11 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 25 серпня.

Підготувала Галина Щербак