Print

До уваги тих, хто вступає на перший курс

 

Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м.Сєвєродонецьк) проходить процес формування рейтингових списків абітурієнтів для зарахування на бюджетну форму.
Абітурієнтам, які рекомендовані до зарахування до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, необхідно надати до приймальної комісії університету оригінали документів. Приймальна комісія працює в місті Сєвєродонецьк.
Вступники із Донецької та Луганської областей, які не мають можливості особисто приїхати до приймальної комісії і подати оригінали документів у встановлені терміни, можуть відправити заяву-гарантійний лист на електронну адресу та пошту приймальної комісії (garant.snu@yandex.ua та Луганська обл., м Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59а, СТІ СНУ ім. В.Даля). Відповіді на питання щодо вступу можна дізнатися за телефоном «гарячої» лінії – (093) 714-65-68.
На місця державного замовлення денної форми вступники будуть зараховані не пізніше 25 вересня, заочної форми – не пізніше 3 жовтня. Прізвища тих, хто вступив на навчання кошти фізичних та юридичних осіб стануть відомі не пізніше 1 і 7 жовтня відповідно.
Нагадаємо, що тимчасово координаційний центр університету розташовується на базі одного із структурних підрозділів СНУ ім. Даля – Сєвєродонецького технологічного інституту. Приймальна комісія Далівського університету працює за адресою: м Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59а. Детальна інформація на сайтах – http://snu.lg.ua і http://www.sti.lg.ua. Також з питаннями можна звертатися на пошту: uni.snu.edu@gmail.com і на форум Офіційного спільноти ВНУ ім. В. Даля.

 

Зразок листа тут:  Лист МОН №1/9-389 від 01.08.2014 “Про подання оригіналів документів про освіту”