Добігає кінця друга хвиля прийому оригіналів документів

До сьомого серпня включно абітурієнти, рекомендовані приймальною комісією Східноукраїнського національного університету  імені Володимира Даля до зарахування на денну форму навчання та бажаючі навчатися у виші, мають подати до приймальної комісії оригінали документів.

Згідно з правилами прийому, абітурієнти, яких рекомендовано до зарахування на місця державного замовлення, мають у встановлені строки особисто подати до приймальної комісії необхідний пакет оригіналів документів. Тим з них, хто подавав заяву про вступ в електронній формі, необхідно, окрім цього, підписати власну електронну заяву, роздруковану в приймальній комісії вишу.

Цього року традиційно вступна кампанія проходить в три етапи. Першого серпня вперше були оприлюднені рейтингові списки абітурієнтів. Вступники, рекомендовані до зарахування на денну форму навчання, до 4 серпня включно мали змогу подати до приймальної комісії оригінали документів.  П’ятого серпня розпочався другий етап вступної кампанії, а списки оновилися. Абітурієнти можуть подати оригінали документів до сьомого серпня включно. Восьмого серпня приймальна комісія втретє оприлюднить списки вступників. Для тих, хто за рейтингом увійшов до числа рекомендованих до вступу за державним замовленням, остаточний строк подання оригіналів документів – 10 серпня включно.

Зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання відбудеться не пізніше 11 серпня, а на контрактну форму навчання – не пізніше 25 серпня. Рейтинг вступників, за правилами прийому, впорядковується за конкурсним балом від більшого до меншого. З ним можна ознайомитися на офіційному сайті Інформаційної системи «Конкурс» (http://vstup.info/2012/i2012i21b.html) та інформаційних стендах у холі першого корпусу університету (кв. Молодіжний, 20а).

Нагадаємо, що охочі здобути освіту на заочній формі навчання можуть подавати заяви до приймальної комісії до 18 серпня. Але для окремих категорій цих абітурієнтів строки прийому документів дещо скорочено:  ті, що вступають до СНУ ім. В. Даля на напрями «Журналістика» та «Здоров’я людини», подають документи до 9 серпня; а ті, що не мають сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та складають вступні іспити в університеті,  – до 12 серпня. Рейтингові списки рекомендованих до зарахування вступників на заочне відділення будуть оприлюднені 19 серпня. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, відбудеться не пізніше 25 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 30 серпня.

Підготувала: Наталія Осичнюк