Print

Додаткові можливості для отримання вищої освіти в університетах Луганської області для осіб, що проживають на непідконтрольній Україні території

 

В Україні набули чинності зміни до законодавства, згідно з якими особи, що проживають на територіях, тимчасово непідконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, отримали право вступу в виши області без проходження ЗНО.

Для того щоб стати студентом, особам, які мають атестат про повну загальну середню освіту, необхідно просто приїхати з 1 по 24 липня до університету та скласти один іспит відповідно до обраної спеціальності. Абітурієнтам, які не мають документа про освіту, необхідно буде додатково пройти тестування з української мови та історії України. Вступні іспити та тестування відбуватимуться в освітніх центрах «Донбас–Україна», створених при вищих навчальних закладах області.

Вступнику необхідно мати паспорт громадянина України (за його відсутності свідоцтво про народження) та атестат про повну загальну середню освіту, отриманий в будь-якому році (для випускників 2014-2016 років не обов’язково).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +38(095)008-60-89, +38(095)618-98-89